ارسال و درج آگهی

قوانین و مقررات درج آگهی در سایت کشت ورز:

وب سایت کشت ورز، مجری تبلیغات تخصصی بخش کشاورزی ایران افتخار دارد تا آمادگی خود را جهت همکاری با فعالان بخش کشاورزی کشور، تولیدکنندگان، واردکنندگان و دیگر اقشار مرتبط با بخش کشاورزی  اعلام دارد. در کشت ورز امکان درج آگهی های تصویری از محصولات، ایجاد کاتالوگ محصولات، درج توضیحات عرضه کننده محصول، قیمت، آدرس و اطلاعات تماس و وب سایت وجود دارد. کشت ورز، در راستای حمایت از بخش کشاورزی و فعالان، درج آگهی برای مدت زمان دلخواه را به صورت رایگان انجام می دهد. علاقمندان جهت درج آگهی در سایت کشت ورز می توانند پس از خواندن قوانین و مقررات درج آگهی، از طریق فرم آنلاین سفارش، آگهی، متن و تصاویر آگهی خود را ارسال نمایند.

  • سایت کشت ورز مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی های مندرج برعهده نگرفته، بنابراین افرادی که از خدمات و محصولات آگهی شده استفاده می نمایند دقت لازم را مبذول نمایند.
  • درج آگهی ها کاملا رایگان بوده و دوستانی که تمایل به درج آگهی های کشاورزی را دارند می توانند از این فرصت استثنایی بهره ببرند.
  • تکمیل فرم آگهی شامل نام و نام خانوادگی و تلفن ثابت و همراه به شکل درست سبب انتشار سریعتر آگهی شما می شود. لازم به توضیح است، تنها اطلاعات درج شده در بخش متن آگهی در سایت منتشر می شود و مواردی نظیر نام و نام خانوادگی یا تلفن ثابت در صورتی که در بخش متن آگهی نیامده باشند، محفوظ خواهند بود.
  • عرضه کنندگان محصولات و خدمات کشاورزی که تمایل به درج آگهی در کشت ورز دارند، ضمن تکمیل فرم سفارش آگهی آنلاین اطلاعات خواسته شده را ارسال نمایند.
  • در صورت تمایل به ادامه درج آگهی در کشت ورز، پیش از مهلت توافق شده نسبت به ارسال درخواست از طریق ایمیل سایت و یا فرم آنلاین اقدام فرمایید.

کشاورزی - خدمات کشاورزی - تبلیغات کشاورزی - فروش محصولات کشاورزی - کشاورزی نوین - کشاورزی مدرن - کشاورزی امروز - کشاورزی ایران - کشاورز - کشاورزی کارآمد - کشاورزی پایدار - کشاورزی ارگانیک - کشاورز پیشرو - کشاورزی جدید - تکنیک های کشاورزی - نهاده کشاورزی - سموم کشاورزی - کودهای کشاورزی - بذر کشاورزی - ماشین آلات کشاورزی - گلخانه - کشاورزی گلخانه - کشت گلخانه ای - بذر گلخانه ای - کشاورزی آکادمیک - دانشکده کشاورزی